Panorama Hotel (Tallala Bay) 3*+3*+3*+3*+

Asap-Dovolená.cz - Srí Lanka - Pobytové zájezdy

Poloha a popis hotelu Panorama

Velice hezký okouzlující rodinný hotel Panorama je umístěn na skalnatém výběžku s nádherným panoramatickým výhledem na záliv Tallala Bay a oceán. Celá oblast zatím není zasažena turistickým ruchem. Naleznete zde pouze 12 pokojů což zaručuje klid a pohodu. Písečná pláž se zlatým pískem a pozvolným vstupem je přístupná po schodech (cca 80). Doporučujeme pro milovníky klidné relaxace na pláži v blízkosti krásné přírody. Příjemné překvapení jsou velmi pohodoví čeští majitelé. Od letiště v Kolombu je vzdálen cca 170 km. 

Popis

Restaurace, bazén, internet.

Pláž

Písčitá pláž dlouhá 1 km je přímo pod hotelem, přístupná po cca 80 schodech přímo z hotelového areálu. Pozvolný vstup do moře. Na pláži budete většinou sami - úžasné.

Ubytování a služby hotelu Panorama

Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny klimatizací, teplou a studenou vodou, minibarem, TV a balkónem či terasou s výhledem do tropické zahrady. Za příplatek rodinný pokoj či luxusní apartmán.

Stravování

Snídaně 

Internet

Wifi zdarma.

Sport a zábava

Potápění, šnorchlování, cyklistika, rybaření, turistika - v blízkosti národní park Yalla s možností vidět slony či gepardy ve volné přírodě.

www.panorama.lankabeach.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Filtr zájezdů:
datum délka strava doprava odlet cena dosp. zobrazit
LAST MINUTE 19.10.2018 7 nocí snídaně letecky Praha 34 076 Kč
LAST MINUTE 26.10.2018 7 nocí snídaně letecky Praha 34 076 Kč
LTweb