Palm Beach Palace 5*5*5*5*5*

Asap-Dovolená.cz - Tunisko - Djerba

Poloha a popis hotelu Palm Beach Palace
 

Luxusní hotelový komplex se nachází na klidném místě vzdáleném 5 km od městečka Midoun, které nabízí možnost nákupů na místních trzích či návštěvu různých obchůdků, barů a kaváren. Nejbližší restaurace, kavárny a nákupní možnosti jsou cca 500 m od hotelu.

Letiště je vzdáleno cca 25 km.

Popis

Nově zrekonstruovaný hotel Palm Beach Palace s romantickou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, dvě la carte restaurace, čtyři bary, maurskou kavárnu, obchůdek, kadeřnictví a dvě konferenční místnosti. V areálu hotelu se nachází vnitřní bazén, menší venkovní relaxační bazén a před vstupem na pláž pěkný velký hlavní bazén. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Pláž

Hotel se nachází přímo u krásné bílé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hostům je zde k dispozici bar a sprchy. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu.

Ubytování a služby hotelu Palm Beach Palace

Komfortně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1.5.-31.10.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a vlastní balkon nebo terasu. Za poplatek bezpečnostní schránka (cca 15 EUR/ týden) a minibar. 

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Snack v průběhu dne v restauraci u bazénu. 1x za pobyt možnost povečeřet v indické la carte restauraci. Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů v barech dle jejich otevírací doby. Restaurace Steak House a maurská kavárna za poplatek. Přesný časový rozpis all inclusive konceptu bude předán po příjezdu na hotel.  

Internet

Wi-Fi připojení v hotelovém lobby a na recepci zdarma.

Sport a zábava

Hotel Palm Beach Palace pořádá různé denní a večerní animační a zábavné programy. Hoteloví hosté si mohou zdarma zahrát plážový volejbal, šipky, stolní tenis nebo si zacvičit ve fitness centru. Za poplatek kulečník, minigolf, masáže, sauna a služby lázeňského centra. Nabídka vodních sportů na pláži za poplatek. Cca 5 km od hotelu se nachází golfové hřiště Djerba Golf Club.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb