Delphin El Habib 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Tunisko - Monastir

Poloha a popis hotelu Delphin El Habib

Hotel Delphin El Habib postavený v maurském stylu patří do hotelového řetězce Delphin Hotels & Resorts a tvoří ho komplex propojených budov obklopených krásnou zahradou. Hotel Delphin El Habib se nachází v pěším dosahu historického centra Monastiru cca 0,5 km, kde naleznete nákupní možnosti, restaurace, obchůdky, diskotéky a noční kluby. Hotel je vzdálen 65 km od letiště Enfidha, cca 10 km od letiště v Monastiru, 25 km od Port El Kantaoui a cca 20 km od Sousse.

Popis

Vstupní hala s recepcí, směnárnou a trezory (za poplatek), hlavní restaurace, restaurace ,,a la carte", snack bar, lobby bar, diskotéka, konferenční místnost, obchod se suvenýry, 2 venkovní bazény, slunečníky zdarma, dětský bazén, vnitřní bazén.

Pláž

Hotel je vzdálen cca 40 m od písečné pláže, která je od zahrady hotelu oddělena místní pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, plážové matrace (za poplatek cca 5 DT) a plážové osušky oproti vratné kauci (cca 10 DT).

Ubytování a služby hotelu Delphin El Habib

Příjemně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací (v hlavní sezóně), vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV, trezorem (za poplatek), Wi-Fi připojení za poplatek a balkonem. Chladnička za poplatek. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby + 2 děti, 3 dospělé osoby.

Stravování

polopenze – snídaně a večeře formou bufetu nebo all inclusive

Internet

zdarma Wi-Fi připojení na recepci 

Sport a zábava

Zdarma je k dispozici venkovní bazén s tobogánem, stolní tenis, aerobik, gymnastika, basketbal, volejbal, animační programy, diskotéka.  Za poplatek: tenisové kurty, minigolf, kulečník, sauna, masáže, vodní sporty, lehátka u bazénu i na pláži balneo centrum (sauna, masáže, hammam), 4 tenisové kurty, stolní tenis, fitness, vodní sporty na pláži.

Děti

miniklub pro děti, dětský koutek

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb