Sunconnect Delfino Beach 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Tunisko - Monastir

Poloha a popis hotelu Sunconnect Delfino Beach
 

Luxusní hotel s obsáhlým sportovním program vhodný pro aktivní dovolenou. Stravování formou all inclusive. Hotel přímo na písečné pláži. Wellness zdarma: Krytý bazén, sauny. Za poplatek: Spa s procedurami, masážemi a parní lázní. Kadeřník (na vyžádání). Pláž s pozvolným vstupem do moře jen 20 metrů od hotelu. Restaurace a bary cca 1,1 km. Města Hammamet a Nabeul cca 6 km. Letiště Enfidha cca 64 km. Doporučujeme pro náročnější klientelu a pro rodiny s dětmi.

Popis

Komplex s 321 pokoji v hlavní budově a bungalovech v krásné zahradě o rozloze cca 100 000 m2. Přijímací hala s recepcí, 3 výtahy, hlavní restaurace s terasou, plážová/barbecue restaurace, a-la-carte restauarace (za poplatek), bary, maurská kavárna (káva a čaj zdarma, Shisha na vyžádání a za poplatek) a obchody. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény (z toho 1 relaxační bazén - pouze pro dospělé), terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Pláž

20 m od hotelové písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování a služby hotelu Sunconnect Delfino Beach 

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 28 m2, klimatizace, telefon, sat. TV, trezor, minibar, fén, sprcha, WC, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady.
Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): cca 28 m2, balkon s výhledem na bazén nebo bez určení výhledu, jinak jako A2A.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 48 m2, 2 pokoje, vana nebo sprcha, jinak jako A2A.
Pokoje v bungalovech (A2E): cca 26 m2, jinak jako A2A.
Rodinné superior pokoje (A2G/A3G/A4G): cca 56 m2, 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, vana nebo sprcha, balkon na straně do zahrady nebo s výhledem do zahrady, jinak jako A2A.
Superior pokoje v bungalovech (A2F/A3F): cca 26 m2, s výhledem na moře, jinak jako A2A.
Rodinné pokoje v bungalovech (A2H/A3H): cca 57 m2, 1 pokoj, terasa s výhledem do zahrady, jinak jako A2A.
Třílůžkové pokoje (A2I/A3I): cca 28 m2, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S): cca 28 m2, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky 24 hodin. 1x za pobyt večeře v a-la-carte restauraci (s rezervací). Minibar je při příjezdu naplněn vodou.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Sport a zábava

Zdarma: Aerobic, plážový volejbal, plážový fotbal, boccia, lukostřelba, šipky, fitness, golfové tréninkové zařízení, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek). Denní a sportovní animační program, večer show v divadle. Diskotéka. Za poplatek: kurzy golfu, tenis, plachtění a surfování. Motorizované vodní sporty (vodní lyžování; místní poskytovatel). Golfové hřiště cca 12 km.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb