La Vella hotel 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Turecko - Turecká riviéra - Alanya

Poloha a popis hotelu La Vella

Menší hotel La Vella leží v Alanyi, městské části Obagol. Samotné centrum města s tradičním bazarem a starobylým hradem je od hotelu vzdáleno cca 3 km a je snadno dostupné místními autobusy. Nejbližší nákupní možnosti a restaurace přímo u hotelu. Od písčito-oblázkové pláže je hotel necelých 100 m. V okolí letoviska je možné navštívit delfinárium (20 km), pohoří Taurus (15 km) nebo antické městečko Side (60 km). Vzdálenost od mezinárodního letiště v Antalyi je 130 km.  Ideální poloha hotelu je vhodná pro odpočinkovou, tak i aktivní dovolenou spojenou s nakupováním a poznáváním turecké kultury. Tento hotel doporučujeme zejména klientům, kteří upřednostňují zábavu a blízkost centra.

Popis:

Hotel je vybaven vstupním lobby s recepcí, hlavní restaurací, barem u bazénu, směnárnou. Trezor dostupný na recepci za poplatek. Ve společných prostorách budovy wi-fi připojení k internetu (zdarma).

Pláž:

Pláž od hotelu vzdálena méně než 100 m Lehátka a slunečníky zdarma, občerstvení za poplatek 3 Eura/den.

Ubytování a služby hotelu La Vella

Všech 40 hotelových pokojů je vybaveno vlastní koupelnou se sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, balkonem a televizí.

Stravování:

All Inclusive - 07:30 09: 30 Snídaně 12:30 14: 00 Oběd 19:00 - 21: 00 Večeře Strava servírována formou bufetu. Lokální nealkoholické a alkoholické nápoje na baru 10:00 23:00. Lahvové a importované nápoje jsou zpoplatněny. Změna času a konceptu programu vyhrazena - dle vedení hotelu.

Internet:

Wi-Fi připojení ve společných prostorách zdarma

Sport a zábava:

Plážový volejbal, vodní sporty na pláži za poplatek.

Děti:

Dětský bazén

www.lavellahotel.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb