Sunprime C-Lounge Hotel 4*+4*+4*+4*+4*+

Asap-Dovolená.cz - Turecko - Turecká riviéra - Alanya

Poloha a popis hotelu Sunprime C-Lounge

Hotel Sunprime je menší, nově postavený designový hotel s 50 metrů vzdálenou písečnou pláží. Nejbližší obchody a restaurace jsou vzdálené 200 m, centrum letoviska Alanya cca 5 km. Dobré spojení minibusy. Transfer z letiště cca 160 min. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby nad 16 let.

Popis

V roce 2015 nově otevřený hotel s celkem 164 pokoji. Lobby s recepcí, výtah, hlavní restaurace, a-la-carte restaurace, patiserie, bar, obchod a vyhřívaný bazén.

Pláž

Hotel je vzdálen 50 m od písečné pláže s hrubším pískem.

Ubytování a služby hotelu Sunprime C-Lounge

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): cca 25 m2, sprcha, WC, fén, trezor, telefon, satelitní TV s hudebním kanálem, WiFi (zdarma), minibar, klimatizace, balkon, strana do krajiny. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (1C/2C/3C) s výhledem na moře.
Joker pokoje (1S/2S/3S): stejné vybavení jako 1A/2A/3A).

Stravování

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky od 12:00 do 17:00 h., zmrzlina (v určité hodiny), káva, čaj a zákusky v patiserii od 16?:00 do 17:00 h. Večeře možná v a-la-carte restauraci (1x za pobyt/nutná předchozí rezervace). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 h. Fresh džusy a turecká moka káva nejsou zahrnuty v programu all inclusive.

Sport a zábava

Fitness, příležitostně večer živá muzika.

Wellness

Hammam a sauna. Za poplatek: masáže ve spa.

www.c-loungehotel.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb