Villa Moon Flower 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Turecko - Turecká riviéra - Alanya

Poloha a popis hotelu Villa Moon Flower

Tento příjemný hotel se 79 pokoji byl postaven roku 1998 a částečně zrekonstruovaný roku 2010. Hotel Villa Moon Flower je situován v centru letoviska Alanya pouhých 1,5 km od oblíbené Kleopatřiny pláže a 130 km od letiště Antalya. V centru letoviska je velké množství nákupních možností, restaurací, barů a kaváren. Nachází se zde také archeologické muzeum. Areál je vhodný také pro rodiny s dětmi.

Popis

Hosté mají k dispozici 24 hod. denně otevřenou recepci, plavecký bazén, sluneční terasu, udržovanou zahradou, aquapark, oddělený dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, parkoviště, místnost pro úschovu zavazadel, vnitřní a venkovní restauraci, bar u bazénu, mini market, kadeřníka, trezory (za poplatek). K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů. 

Pláž

Hotel poskytuje denně kyvadlovou dopravu na Kleopatřinu pláž. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Ubytování a služby hotelu Villa Moon Flower

Hotel nabízí několik typů ubytování. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, TV, klimatizací (za poplatek), chladničkou, kuchyňským koutem se základním vybavením, příslušenstvím pro přípravu kávy, trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů, telefonem, balkonem nebo terasou. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

ALL INCLUSIVE: snídaně 8:00-10:00, večeře 19:30-21:00, a la carte restaurace je umístěna u bazénu a je k dispozici 8:00- 22:00, bar 10:00-24:00. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Internet

WiFi připojení za poplatek

Sport a zábava

Během hlavní sezóny jsou v hotelu pořádány 3x týdně zábavné večery. Vodní sporty na pláži za poplatek. Herna (kulečník, hokej, play station, stolní fotbal).

Děti

Dětské hriště a dětský bazén v areálu

Další informace

www.villamoonflower.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb