Xperia Kandelor 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Turecko - Turecká riviéra - Alanya

Poloha a popis hotelu Xperia Kandelor

Hotel Xperia Kandelor se nachází v letovisku Alanya, na proslulé Turecké riviéře, 250 m od známé Kleopatřiny pláže. Hotel nabízí vlastní bazén a velké množství služeb. Centrum letoviska je vzdálené 800 m. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 120 km. Hotel s přátelskou atmosférou je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Popis:

Hotelovým hostům je k dispozici venkovní bazén, dětský bazén, lázni a masáže (turecké lázni, sauna, jacuzzi, masáže, fitness), dětské hřiště, stolní tenis, šipky, TV a DVD v lobby, internetový koutek. 250 m od hotelu venkovní tenisové kurty, beachvolejbal, vodní sporty na pláži. Jednou za týden turecký večer a živá hudba.

Pláž:

Hotel se nachází 250 m od známé Kleopatřiny pláže. Plážový servis za poplatek.

Ubytování a služby hotelu Xperia Kandelor

Hotel nabízí ubytováni v celkem 98 pokojích. Všechny dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek mají satelitní TV, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, klimatizaci, balkón, koupelnu s vanou či sprchovým koutem, WC a vysoušeč vlasů.

Stravování:

All inclusive - Snídaně formou bufetu: 8:00 - 10:00 Pozdní snídaně:10:00 - 10:30 Oběd formou bufetu: 12:00 - 13:30 Káva, zákusek: 16:00 - 17:00 večeře formou bufetu: 19:00 - 21:00All inclusive zahrnuje veškeré místní alkoholické i nealkoholické nápoje a minibar (voda) All inclusive nezahrnuje dovážené nápoje, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlinu a potraviny a nápoje na pláži, Á la carte.

Internet:

Internetový koutek za poplatek

Sport a zábava:

Venkovní bazén, dětský bazén, stolní tenis, šipky. 250 m od hotelu venkovní tenisové kurty, beachvolejbal, vodní sporty na pláži.

Děti:

Dětské hřiště, dětský bazén.

www.xperia.com.tr

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb