Tui Palm Garden (ex Iberotel) 5*5*5*5*5*

Asap-Dovolená.cz - Turecko - Turecká riviéra - Side

Poloha a popis hotelu Palm Garden

Příjemný hotelový komplex Tui Palm Garden se nachází na klidném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku Kizilaaç. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 50 m v centru města, vyhledávané městečko Side je cca 17 km a městečko Manavgat cca 15 km. Autobusová zastávka je v blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 70 km.

Popis

Hotel Iberotel Palm Garden je tvořen komplexem bungalovů, které jsou umístěny ve velmi pěkné a  udržované zahradě. Nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, několik restaurací a barů, kavárnu, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, společenskou místnost, diskotéku, kadeřnictví, bazén se skluzavkami, dětský bazén se skluzavkami a bazén pro nejmenší (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 4*. Hotel je podle našeho názoru vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž se strmějším přístupem do moře (doporučujeme obuv do vody), s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka, plážové osušky a slunečníky zdarma) se nachází přímo u hotelu. Vstup do moře je možný také přes dřevěné molo se schůdky. 

Ubytování a služby hotelu Palm Garden

Účelně zařízené, klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar, bezpečnostní schránku a balkon. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma. V případě dosažení maximální obsazenosti pokoje nelze postýlku poskytnout ani za poplatek.

Dále hotel nabízí pokoje typu BIG pro 2 -4 osoby, které jsou stejně vybaveny jako pokoje standardní, jsou však prostornější. 

Hotel neakceptuje infanta (dítě do nedovršených 2 let věku) při maximální obsazenosti pokoje (tzn. pokud bude v hotelovém pokoji obsazenost 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí, nemůže tam být infant. Stejné pravidlo platí i pro rodinné a big pokoje.

Stravování

ULTRA ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-11.00), oběd (12.30-14.30) a večeře (19.00-21.30) formou bufetu. Odpolední káva, čaj a zákusky (16.30-17.30). Zmrzlina (15.00-17.30). Půlnoční polévka (23.30-0.30). Neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v restauracích a barech (10.00-0.30) nebo dle jejich otevírací doby. Jednou týdně možnost povečeřet po předchozí rezervaci v la carte restauracích (turecká nebo italská). Dětské menu a dětský bufet.

Internet

V lobby hotelu a na pokojích je možné využít Wi-Fi připojení zdarma, k dispozici je internetový koutek také zdarma. 

Sport a zábava

Hotel pořádá pro své hosty různé animační denní i večerní programy jak pro dospělé, tak pro děti. Zdarma plážový volejbal, basketbal, šipky, kulečník, sauna, stolní tenis, fitness, minigolf a tenis bez osvětlení. Za poplatek tenis s osvětlením, masáže, služby lázeňského centra a široká nabídka vodních sportů na pláži. Pro děti je zde dětské hřiště a dětský miniklub.

www.iberotel.com

Iberotel Palm Garden

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb